GRUPA NAJSTARSZA (szkoła średnia)

17/ Ze względu na pandemię i chorobę ks. biskupa Pawła Sochy bierzmowanie zostało odwołane. Proszę śledzić ogłoszenia duszpasterskie. Tam będzie podany następny termin, ale prawdopodobnie dopiero w 2021 roku.

REKOLEKCJE - obowiązek uczestniczenia w rekolekcjach parafialnych 22-25 marzec 2021 godz. 18.00 - OCHLA

Ks. Mieczysław Pospiech - proboszcz

GRUPA ŚREDNIA I NAJMŁODSZA (VII iVIII klasy)

- 9 luty 2021r. godz. 18.30 w kościele spotkanie obu grup.

16 kwietnia 2021 (piątek) spotkanie w kościele grupy średniej najmłodszej o godz. 17.00 przed mszą św. wieczorną.

Grupa średnia - VIII klasa - spotkanie w poniedziałek 17 maja o 17.00 - obecność obowiązkowa

29.05.2021 r. godz.10.00 na plebanii - egzamin z katechizmu i rozmowa kwalifikacyjna

BIERZMOWANIE 4 CZERWIEC godz. 16.00 dla obu grup w Ochli !!!!!!

Grupa najstarsza - I klasa szkoły średniej

- spotkanie w poniedziałek 17 maja o 17.00 - obecność obowiązkowa