2021.02.21 I Niedziela Wielkiego Postu

Ochla 2021.02.21

1/ Dzisiaj obchodzimy I Niedzielę Wielkiego Postu.

2/ W tygodniu msza św. w Jeleniowie w czwartek o 17.00, w Ochli w poniedziałek  i w sobotę o 8.30, od wtorku do piątku o 18.00.

3/ W okresie Wielkiego Postu nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną będzie odprawiane w niedzielę o godz. 15.00, a Droga Krzyżowa będzie odprawiana w Ochli w piątki po mszy św. i w Jeleniowie w czwartki również po mszy św. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania i dzieci przygotowujące się do I Komunii św. mają obowiązek uczestniczenia we wszystkich Drogach Krzyżowych i Gorzkich Żalach w Wielkim Poście. W czasie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali  będziemy zbierali ofiary na kwiaty i dekorację do Bożego Grobu. Ponieważ w czasie Wielkiego Postu nie przyozdabiamy ołtarzy w kwiaty, dlatego proszę przygotowujących kościół na niedzielę o przeznaczenie ofiar z kwiatów na wystrój Grobu Pańskiego.

4/ Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzień dzisiejszy. Na następną niedzielę proszeni są parafianie z następujących rodzin: Żuk Aneta, Pawłowska Małgorzata, Basaraba Alicja i Krupa Emilia.

5/ Za tydzień II Niedziela Wielkiego Postu – jak co roku zbiórka do puszek na cele dzieł pomocy „Ad Gentes”.

6/ Za ofiary złożone na wszystkie cele kościelne składam serdeczne Bóg zapłać.