2018.12.16 III Niedziela Adwentu

Ochla 2018.12.16

1/ Dzisiaj obchodzimy III Niedzielę Adwentu.

2/ Msze św. w tym tygodniu będą odprawione od poniedziałku do piątku o 18.00 w sobotę o 8.30. W Jeleniowie w czwartek o 17.00.

3/ Spowiedź św. adwentowa przed Bożym Narodzeniem odbędzie się w czwartek  20 grudnia rano od 8.00 – 8.30 i wieczorem od 17.00 – 18.00. W Jeleniowie o 16.30.

4/ Msza św. roratnia przez cały Adwent jest odprawiana w Ochli od poniedziałku do piątku o 18.00. W piątek będzie podsumowanie rorat dla dzieci. Proszę o przyniesienie książeczek, do których dzieci wklejały obrazki otrzymywane na roratach.

5/ Dzisiaj w salce przy kościele będą do nabycie jeszcze świece adwentowe CARITAS jak również będą sprzedawane ozdoby świąteczne, ręcznie robione przez dzieci ze szkoły w Ochli. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na cele i potrzeby tych dzieci, które angażując się w robienie ozdób włożyły dużo trudu i pracy i będą bardzo szczęśliwe gdy to zostanie docenione poprzez nabycie tych ozdób.

6/ W piątek po mszy św. wieczornej zamierzamy budować szopkę na Boże Narodzenie. Chętni do pomocy proszę o przybycie o 18.30. do kościoła.

7/ Na następną niedzielę proszeni są o przygotowanie kościoła parafianie z następujących rodzin: Ferenc Emilii, Poźniak Katarzyny i Madej Moniki.

8/ Zapowiedzi: Michał Weiss i Monika Patejuk zamieszkali w Zielonej Górze – Ochli.

9/ Dzisiaj w niedzielę dzień solidarności z kapłanami – seniorami. Taca przeznaczona jest na utrzymanie Domu Księży Emerytów w Zielonej Górze.

10/ Za ofiary złożone na wszystkie cele kościelne składam serdeczne Bóg zapłać.