2018.11.04 XXXI Niedziela Zwykła

Ochla 2018.11.04

1/ Dzisiaj obchodzimy XXXI Niedzielę zwykłą w roku liturgicznym.

2/ Dzisiaj po mszy św. o 9.30 w Jeleniowie i o 11.00 w Ochli zmiana tajemnic Żywego Różańca.

3/ W tygodniu msze św. będą odprawione w następującym porządku: Ochla – poniedziałek, sobota 8.30, wtorek, środa, czwartek i piątek 18.00, w Jeleniowie msza św. w czwartek o 17.00.

4/ Do soboty codziennie po mszy św. czytane będą wypominki. Przypominam, że do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny codziennie za jednego zmarłego odwiedzając cmentarz, przyjmując komunię św. za zmarłego i odmawiając modlitwy przypisane odpustowi.

5/ W piątek 9 listopada święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – Matki kościołów Miasta i Świata.

6/ W przyszłą niedzielę 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości – 100 rocznica odzyskania niepodległości.. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie.

7/ Dziękuję rodzinom, które na dzisiaj przygotowała kościół. Na następną niedzielę proszę parafian z następujących rodzin: Radecka Justyna, Pinczewska Marta i Jakubiak Agnieszka.

8/ W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Tym razem będziemy pomagali Prześladowanemu Kościołowi w Pakistanie.

9/ Za wszystkie ofiary złożone na inne cele kościelne składam serdeczne Bóg zapłać.