2018.01.28 IV Niedziela Zwykła

Ochla 2018.01.28

1/ Dzisiaj obchodzimy IV Niedzielę Zwykła w roku liturgicznym.

2/ W tygodniu msze św. odprawione będą w poniedziałek i w sobotę o 8.30, a we wtorek, środę, czwartek i piątek o 18.00 w Ochli. W Jeleniowie w piątek o 17.00.

3/ W piątek I Piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od 9.00.

4/ W piątek święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msza św. z poświęceniem świec o 17.00 w Jeleniowie i 18.00 w Ochli. Jest to jednocześnie Dzień Życia Konsekrowanego i taca przeznaczona będzie na utrzymanie zakonów kontemplacyjnych.

5/ W sobotę I Sobota miesiąca. Msza św. o 8.30 a po niej nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.

6/ Katechizacja Przedmałżeńska dla narzeczonych i starszej młodzieży będzie w parafii p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Zielonej Górze, ul. Aliny 17 w dniach 28 stycznia do 6 lutego. Rozpoczyna się w niedzielę o godz. 18.00.

7/ Od 1 lutego będzie można zapisywać się w kalendarzu na przyjęcie figury Matki Bożej Fatimskiej w swoim mieszkaniu. Szczegółowe informacje można uzyskać czytając oddzielny komunikat na stronie internetowej naszej parafii: www.parafiaochla.pl

8/ Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzień dzisiejszy. Na następną niedzielę proszeni są parafianie z następujących rodzin: Świąder Helena, Mroczkowska Teresa, Osuch Irena

9/ Za ofiary złożone na cele kościelne składam serdeczne Bóg zapłać.