2018.01.14 II Niedziela Zwykła

Ochla 2018.01.14

1/ Dzisiaj obchodzimy II Niedzielę Zwykła w roku liturgicznym.

2/ W tygodniu msze św. odprawione będą w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek o 15.00 i w sobotę o 8.30 przed kolędą w Ochli.

3/ Wizyta duszpasterska tzw. kolędę rozpoczynamy mszą św. o 15.00 w dni powszednie z wyjątkiem soboty. W  sobotę o 8.30 msza św. i o 9.00 kolęda lub według ogłoszeń. W niedzielę kolęda od 15.00. Proszę o przygotowanie krzyża, wody święconej i zapalić świecę. Bardzo proszę, aby domownicy byli w czasie kolędy w domu, bo chcę z całą rodziną pomodlić się za nią i udzielić jej błogosławieństwa Bożego na najbliższy rok. PLAN  KOLĘDY podany jest na osobnym ogłoszeniu i na parafialnej stronie internetowej www.parafiaochla.pl

4/ Katechizacja Przedmałżeńska dla narzeczonych i starszej młodzieży będzie w parafii p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Zielonej Górze, ul. Aliny 17 w dniach 28 stycznia do 6 lutego. Rozpoczyna się w niedzielę o godz. 18.00.

5/ W poniedziałek dzień imienin emerytowanego Biskupa Pawła Sochy. Pamiętajmy o modlitwie w Jego intencji. Niech dobry Bóg darzy Go błogosławieństwem, a Maryja otacza opieką.

6/ Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzień dzisiejszy. Na następną niedzielę proszeni są parafianie z następujących rodzin: Uglik Jolanty, Sarosiek Krystyny i Kozak Teodozji.

7/ Za ofiary złożone na cele kościelne składam serdeczne Bóg zapłać.