Parafia Najświętszej Trójcy w Zielonej Górze - Ochla

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Pogrzeb

Email Drukuj PDF

Gdy umrze osoba z parafii Chociszewo proszę o powiadomienie natychmiastowe i ustalenie w kancelarii parafialnej daty, godziny i miejscowości pogrzebu.

Proszę o przyniesienie aktu zgonu z Urzędu Stanu Cywilnego (z miejscowej Gminy gdzie umarła dana osoba)

Aby została pochowana osobaw Parafii Ochla, która nie mieszkała ( nie chodzi o zameldowanie lecz zamieszkanie - przebywanie) na terenie naszej parafii potrzebne jest zaświadczenie o zgodzie księdza proboszcza z pafafii zmarłej osoby.

Przypomnę, że proboszczem danej osoby jest ksiądz delegowany przez ks. biskupa do parafii jako proboszcz, gdzie dana osoba zamieszkuje - przebywa przez ponad 3 miesiące (nie mylić zameldowanie z zamieszkiwaniem).

Z informacją o zamiarze pogrzebu i pochowania w tutejszej parafii proszę zgłaszać się o dowolnej porze w kancelarii parafialnej lub powiadamiając telefonicznie ks. proboszcza.