1/ 18 wrzesień 2018 rok, godzina 18.00 - wspomnienie patrona młodzieży w Polsce św. Stanisława Kostki. Młodzież urodzona w roku 2002, 2003, 2004 i starsza mają swoje pierwsze spotkanie przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania. Na to spotkanie zaproszeni są oboje rodzice. Obecność kandydatów i ich rodziców obowiązkowa. Po mszy św. spotkanie informacyjne.

2/ Obowiązkowa obecność w październiku (2 razy w tygodniu w dzień powszedni) na nabożeństwach różańcowych

3/ 16 października (wtorek) GRUPA MŁODSZA spotkanie w kościele 18.30 różaniec a po nim spotkanie. Msza św. o 18.00 poprzedzi różaniec. Zapraszam również kto może na mszę św. ale jest ona dla wszystkich chętnych i gorliwych. Natomiast nabożeństwo różańcowe jest obowiązkowe.

4/ 19 października (piątek) GRUPA STARSZA spotkanie w kościele 18.30 różaniec a po nim spotkanie. Msza św. o 18.00 poprzedzi różaniec. Zapraszam również kto może na mszę św. ale jest ona dla wszystkich chętnych i gorliwych. Natomiast nabożeństwo różańcowe jest obowiązkowe.

5/ listopad GRUPA MŁODSZA i GRUPA STARSZA

6/ 11 grudzień GRUPA MŁODSZA i GRUPA STARSZA