Kancelaria znajduje się na plebanii - 66-006 Zielona Góra ul. Ochla pl. Błyskoszowej 6

Kancelaria parafialna czynna jest dla wszystkich parafian bezpośrednio po mszy św. i ewentualnym nabożeństwie czy spotkaniu w czwartek (patrz w ogłoszeniach parafialnych o której godzinie jest msza św. w tym dniu w kościele parafialnym w Ochli). Jeżeli w czwartek jest msza św. o 18.00 bez nabożeństwa to kancelaria czynna jest od 18.45 - 19.00, jeżeli jest nabożeństwo to od 19.00 - 19.15.

Oprócz tego można indywidualnie umówić się na spotkanie przychodząc do zakrystii po każdej mszy św.

Msze święte w dni powszednie odprawiane są w następującym porządku: poniedziałek i sobota o 8.30, od wtorku do piątku o 18.00.

Wszyscy goście, którzy przybywają z dalszych okolic proszeni są o wcześniejszy kontakt telefoniczny (68 321 14 44),  aby można było ewentualnie również w innym terminie załatwić sprawy kancelaryjne.

W nagłych przypadkach (do chorych - umierających, w sprawach pogrzebu) można kontaktować się o każdej porze. Najlepiej bezpośrednio po mszy św.

Metryki chrztu, świadectwa ślubu czy bierzmowania i akty zgonu z okresu od 1945r. do powstania parafii Ochla 1.08.2000 r., znajdują się w parafii Świdnica, tel. 68 327 32 23.