Zabawa Andrzejkowa

Parafialny Zespół CARITAS organizuje w sali wiejskiej w Ochli Zabawę Andrzejkową. Całkowity dochód z tej imprezy przeznaczony będzie na działalność PZC w Ochli, który przez cały rok dofinansowuje najbardziej potrzebujące osoby w parafii, aby skorzystały z różnych form wypoczynku jak i pomocy czysto materialnej. Dotyczy to zarówno dzieci jak i dorosłych. Dzięki tym funduszom kilkoro dzieci pojechało na letnie kolonie, starsi skorzystali z turnusu rehabilitacyjnego, a inni otrzymali nieodzowną pomoc materialną. Cały PZC organizuje tę zabawę włączając się w to dzieło charytatywnie. Chętni do pomocy charytatywnej są mile widziani. A każdy, kto skorzystya z zaproszenia i będzie uczestnikiem zabawy stanie się indywidualnym sponsorem tej wzniosłej akcji CARITASU. Serdecznie zapraszamy do udziału. Szczegółowych informacji udzielają członkowie Parafialnego Zespołu Caritas, szczególnie Pani Przewodnicząca Bojar Dorota, z którą najlepiej się kontaktować.