Parafia Najświętszej Trójcy w Zielonej Górze - Ochla

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Zbiórka odzieży

Email Drukuj PDF
 
    
Ogłaszamy parafialną akcję CARITAS. Zbliża się zima, dni są coraz chłodniejsze i chcemy pomóc osobom w domach, którzy niezbyt mocno ogrzewają domy, w których mieszkają, gdyż brakuje im funduszy na opał. Pomoc polegałaby na tym, aby dać tym osobom potrzebującym ciepłe odzienie (kurtki, swetry, spodnie, buty, koce itp.). Osoby, które mogą ofiarować nowe lub nieużywane albo niezniszczone – ale czyste wyprane rzeczy mogą je przynosić na plebanię gdzie w salce Caritasu będziemy je zbierać i przekazywać potrzebującym. Z góry dziękujemy za dobre serce i odzew na nasz apel. Pamiętajmy o słowach, które wszyscy znamy z katechizmu „nagich przyodziać” . Ofiarowane rzeczy można przynieść na plebanię.