Parafia Najświętszej Trójcy w Zielonej Górze - Ochla

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Intencje modlitewne

Email Drukuj PDF
ŻYWY RÓŻANIEC
 
 
Intencje Apostolstwa Modlitwy
 
2017
  
L I P I E C
W tym roku będzie na przemian intencja ogólna lub ewangelizacyjna
Intencja ogólna
 
NIE   MA
 
Intencja ewangelizacyjna
 

Za naszych braci i siostry, którzy oddalili się od wiary, aby dzięki naszej modlitwie i naszemu ewangelicznemu świadectwu ponownie odkryli obecność Pana bogatego w miłosierdzie oraz piękno życia chrześcijańskiego.

 
Intencja parafialna
 

Za parafian, aby wczytując się w objawienia Matki Bożej w Fatimie, które miały miejsce 100 lat temu, podjęli ideę nawrócenia, codziennego odmawiania różańca i wynagrodzenia Sercu Matki Bożej w nabożeństwach w I soboty miesiąca.