2021.01.31 IV Niedziela Zwykła

Ochla 2021.01.31

1/ Dzisiaj obchodzimy IV Niedzielę Zwykłą w roku liturgicznym.

2/ W tym tygodniu msze św. będą odprawione w następującym porządku: Ochla – poniedziałek i sobota 8.30, od wtorku do piątku o 18.00, w Jeleniowie we wtorek i czwartek o 17.00.

3/ We wtorek obchodzimy święto  Ofiarowania Pańskiego tzw. święto Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. będą odprawione o 17.00 w Jeleniowie i 18.00 w Ochli. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej przyniosą ze sobą świece do poświęcenia.

4/ W środę po mszy św. spotkanie męskiej grupy modlitewnej „Naśladowcy św. Józefa”.

5/ W czwartek spotkania Kręgu Biblijnego po mszy św. o 18.00.

6/ W tym tygodniu jest I Piątek Miesiąca. Od 9.00 odwiedziny chorych, a od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja, podczas której będzie okazja do spowiedzi.

7/ W sobotę zapraszam na mszę św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP z racji I Soboty Miesiąca.

8/ Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzień dzisiejszy. Na następną niedzielę proszeni są parafianie: Ciesielska Iwona, Klinowska Maria i Jasielska Urszula.

9/ Za ofiary złożone na cele kościelne składam serdeczne Bóg zapłać.