2021.01.03 II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

Ochla 2021.01.03

1/ Dzisiaj obchodzimy II Niedzielę po Bożym Narodzeniu.

2/ Dzisiaj po mszach św. zmiana tajemnic Żywego Różańca.

3/ W tym tygodniu msze św. będą odprawione w następującym porządku: Ochla – poniedziałek, sobota 8.30 , wtorek, czwartek, piątek 18.00 w Ochli, czwartek 17.00 w Jeleniowie. We środę msze św. odprawione będą jak w niedzielę.

4/ We wtorek rocznica ingresu Ks. Biskupa Tadeusza Lityńskiego do katedry w Gorzowie Wlkp. Pamiętajmy o modlitwie w intencji ks. biskupa.

5/ W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Po mszach św. święcenie kredy, kadzidła i wody. Taca z tego dnia przeznaczona jest na cele misyjne.

6/ Za tydzień w niedzielę kończy się Okres Bożego Narodzenia Niedzielą Chrztu Pana Jezusa.

7/ Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzień dzisiejszy. Na następną niedzielę proszeni są parafianie z następujących rodzin: Krępa Izabela, Jeżycka Aneta, Mrowiec Natalia, Popek Malwina.

8/ Dzisiejsza taca przeznaczona jest na prace remontowe w parafii. A za ofiary złożone na cele kościelne składam serdeczne Bóg zapłać.