Parafia Najświętszej Trójcy w Zielonej Górze - Ochla

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Wybór nowej przewodniczącej Apostolatu Maryjnego

Email Drukuj PDF

dsc_0001dsc_0002dsc_0003dsc_0004dsc_0005dsc_0006dsc_0007

Na kolejnym comiesięcznym spotkaniu grupy Apostolatu Maryjnego w dniu 27 października 2018 roku rezygnację z przewodniczącej złożyła pani Zofia Łotysz. Przewodniczącą była od 2005 roku. Coraz większy brak sił i osłabione zdrowie były powodem prośby o zwolnienie jej z obowiązków przewodniczenia parafialnej grupie Apostolatu Maryjnego. Ostatnie zadanie jakie wykonała jako przewodnicząca było przygotowanie do obchodów 35-lecia istnienia grupy w Ochli. Na to spotkanie przybyła pani przwodnicząca moderator naszej diecezji Małgorzata Daszczyszak ze Świdnicy. Ona oraz wszystkie członkinie i ksiądz proboszcz podzękowali pani Zofii za 13-letnią pracę na rzecz naszej parafialnej grupy. Jednocześnie wybrano nową przewodniczącą. Została nią pani Jolanta Górniak-Radczyc z Jeleniowa. Pomagać jej będzie zastępczyni przewodniczącej pani Zofia Pasek. Dziękując Panu Bogu przez Maryję za łaski dla wszystkich członkiń prosimy o modlitwę w intencji nowowybranych pań i za całą wspólnotę Apostolatu Maryjnego.