Parafia Najświętszej Trójcy w Zielonej Górze - Ochla

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

2015.09.26 Diecezjalne spotkanie Apostolatu Maryjnego w Otyniu

Email Drukuj PDF
003  kopia
Co roku parafialne grupy Apostolatu Maryjnego  spotykają się na wspólnej mszy św. W 2015 roku miejscem spotkania było Sanktuarium Matki Boże w Otyniu.
26 września od 9.00 do 15.30 członkowie AM brali udział we wsólnym różańcu, mszy św, agape i konferencji. Podczas mszy św. której przewodniczył opiekun duchowy AM ks. kan. Zygmunt Zimnawoda przyjęto do wspólnoty 10 nowych członkiń. Wśród nich były 4 nasze  parafianki z Jeleniowa (Dąbrowska Władysława, Krzyżak Helena, Kokocińska Bożena, Orzechowska Czesława), które ślubowały przyjmując zasady apostołowania. Kazanie wygłosił proboszcz parafii w Otyniu ks. kan. Grzegorz Sopniewski. W kocelebrze uczestniczyło 10 księży z całej naszej diecezji. Po wspólnym posiłku przy plebanii wszyscy wysłuchali w kościele konferencji księdza opiekuna na temat Matki Bożej Miłosierdzia. Spotkanie zakończyło się wspólnym odmówieniem Koronki do Miłosierdzia Bożego.
001002003004005006007008