Parafia Najświętszej Trójcy w Zielonej Górze - Ochla

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

2015.06.06 Festyn Parafialny - Rodzinny

Email Drukuj PDF
Co roku w okolicach święta parafialnego - odpustu - Uroczystości Najświętszej Trójcy, Rada Parafialna organizuje festyn rodzinny. W tym roku zorganizowany został w sobotę 6 czerwca od 15.00 do 24.00. Podczas festynu wystąpiły ze swoim repertuarem: zespół ludowy WIERZBICZANKI, soliści z chóru PICOLO ZE SZKOŁY W Ochli i scholi parafialnej, Sekcja Karate z mistrzynią świata Anetą Żuk, na kibordzie zagrał Tomasz Ząbek, na akordeonie Maksymilian Niedźwiecki. OSP dokonała pokazu sprzętu ratowniczego i przeciwpożarowego. Przygotowana różne zabawy dla dzieci. Oprócz tego działała mała gastronomia, a kupując losy można było wygrać nawet telewizor 42-calowy LED, jak i kilkadziesiąt bardzo atrakcyjnych nagród. warto było nabyć losy, gdyż wszystkie były promowane małymi nagrodami. Dzięki sponsorom, którymi byli: UM Zielona Góra, PZCaritas, Państwo Persowscy (Lewiatan), Kaczmarczyk (Hortus), Ciesielscy (truskawki), Brychcy (ferma kurza), Górni (cukiernia), Gajdzińscy (ozdoby cukiernicze), Nowak (przemysł rolny), Bogaccy (kwiaty), Guran (Taksus), Klimenko (wydawnictwo Kropka}, Pawelec(przyprawy), E, K Dubiccy (transport), Koło Łowieckie OSTOJA, pan Chodziński (ogrodnictwo), Aneta Walczak i Bożena Kokocińska mogliśmy zorganizować ten festyn i ufundować nagrody, za co bardzo dziękujemy jako Rada Parafialna na czele z księdzem proboszczem. Podzękowania kierujemy też do wszystkich parafian, którzy upiekli ciasto i je ofiarowali, jak również dla darczyńców, którzy przynosili różne gadżety na nagrody. Dziękujemy również strażakom z OSP z Ochli za pomoc w organizowaniu festynu i za opiekę porządkową nad całością. Choć tego dnia było ponad 30 stopni w cieniu, to jednak wiele osób przyszło, aby wspólnie spędzić czas i zabawić się podczas potańcówki. Jako Rada Parafialna mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy po wizycie w parku w Ochli wychodzili z festynu zadowoleni.